УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » 18 червня відбулася відкрита дискусія на тему: «Стан та перспективи реалізації національних реформ в Одеській області»

18 червня відбулася відкрита дискусія на тему: «Стан та перспективи реалізації національних реформ в Одеській області»

18 червня відбулася відкрита панельна дискусія на тему: «Стан та перспективи реалізації національних реформ в Одеській області» на якій велося обговорення шляхів розвитку та ефективність прийнятих масштабних реформ в Одеському регіоні та в Україні загалом.

Відкрита дискусія складалася з панелів на тему розвитку економіки, перспектив реалізації освітньої , медичної та пенсійної реформ. У першій частині заходу, на якій дискутували щодо екомічних питань, взяв участь начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода Разом з головою ОДА Максимом Степановим, національним консультантом ООН по секторальній експортній стратегії України Дар’яєю Антоненко, начальником Південного офісу Держаудитслужби України Олегом Муратовим та головою правління ПАТ «Банк Восток» Вадимом Мороховський обговорили важливість та ефективність прийнятих фундаментальних реформ в Україні.

«В останні роки українська економіка демонструє стабільне зростання. Країна стала привабливою для інвесторів. Найважливіше значення масштабних та системних реформ — це те, як вони відчуваються людьми в регіонах, кожним з нас» - наголосив під час відкриття дискусії очільник ОДА Максим Степанов.
Під час заходу Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода зазначив, що завдяки запровадженому Президентом України митному експерименту, в Одеській області в 2017 році вдалося відремонтувати 259 км доріг, це найбільший показник з часів Незалежності України. Також Олег Варивода підкреслив важливість таких фундаментальних реформ як Децентралізація та створення Державного дорожнього фонду.
«Саме за ініціативи Президента України був створений Дорожній фонд. Завдяки цьому фонду на дороги України буде витрачено 40 млрд.грн, це в 2 рази більше ніж в минулому році. Для приклада, в Одеській області на місцеві дороги в цьому році виділяться 425 млн.грн, ніколи в Україні такі кошти на дороги місцевого значення не виділялися»- підкреслив Олег Варивода.

В свою чергу заступник директора Асоціації виробників України, національний консультант ООН по секторальній експортній стратегії України Дар’я Антоненко зазначила: «Наразі бізнес бачить перспективи розвитку в Україні, в цілому, та в Одеській області, зокрема. Триває співпраця з потужними міжнародними інституціями. Їх підтримка надає нам нові можливості та переваги»

Під час дискусії начальник Південного офісу Держаудитслужби України Олег Муратов повідомив, що завдяки вдосконаленню системи електронних закупівль «ProZorro» , вдалося заощадити понад 50 мільярдів гривень у державному бюджеті.

Вадим Мороховський, голова правління ПАТ «Банк Восток» підкреслив, що позитивні зміни відчуває також банківська система України. За його словами дуже важливо демонструвати лояльність по відношенню до держави, адже на шляху до змін потрібні зусилля кожного з нас.