Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Розпочали влаштування асфальтобетоного покриття на ділянці дороги Н-33 між селищами Розкішне та Монаші у Білгород - Дністровському районі.

Розпочали влаштування асфальтобетоного покриття на ділянці дороги Н-33 між селищами Розкішне та Монаші у Білгород - Дністровському районі.

Розпочали влаштування асфальтобетоного покриття на ділянці дороги Н-33 між селищами Розкішне та Монаші у Білгород - Дністровському районі.

На ділянці протяжністю 6 км (км 98 - км 104) автомобільної дороги Н-33 Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші/М-15/, паралельно тривають різні види дорожних робіт:

влаштування асфальтобетоного покриття;

планування дорожнього покриття автогрейдером;

вспушування покриття фрезерувальною машиною;

регенерація дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу.

Нагадаємо, що минулого тижня розпочалися роботи з аварійного ремонту ділянки дороги Н-33 за рахунок експлуатаційного утримання. Цього року планувалося розпочати ремонтні роботи з реконструкції цієї ділянки дороги, але вторгнення окупантів на наші землі поставило під сумнів завершення проєктних робіт. Службою було прийнято рішення розпочати роботи з аварійного ремонту, який не потребує проєктної документації та значно дешевший за реконструкцію. Цей вимушений захід забезпечить тимчасовий, але якісний проїзд.

Після завершення воєнних дій відновляться проєктні роботи та розпочнуться ремонтні роботи з реконструкції ділянки, які передбачатимуть укріплення основи, два шари асфальтобетону та розширення проїзної частини дороги.