УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини »  Для підвищення стійкості основи насипу майбутньої дороги до Одеського морського торгівельного порту влаштовуємо геоматеріал.

 Для підвищення стійкості основи насипу майбутньої дороги до Одеського морського торгівельного порту влаштовуємо геоматеріал.

 

Для підвищення стійкості основи насипу майбутньої дороги до Одеського морського торгівельного порту влаштовуємо геоматеріал.

 Розпочато роботи з влаштування геосітки, яка завдяки унікальній технології виробництва, має високий модуль пружності, що дозволяє ефективно виконувати свої функції при високих експлуатаційних навантаженнях. Геоматеріал підвищить стійкість конструкції та забезпечить рівномірну передачу навантаження на нерівномірно міцну основу.

 Також продовжуються роботи зі зведення насипу із піску. Наразі на першій ділянці протяжністю 600 м відсипано 11500 м³ піску, на другій ділянці протяжністю 200 м – 16000 м³.

 У рамках цієї дороги також заплановано будівництво:

 TIR-майданчику для відстою великовагового автотранспорту місткістю до 300 машин;

 Двох майданчиків зважування-в-русі (WiM) для контролю вагових норм;

 Контрольно-пропускний пункт - тут передбачено розширення дороги до шести смуг;

 Естакади, протяжністю 500 м, що приєднається до вже існуючої естакади АМПУ.

 Державна безкоштовна дорога з цементобетону протяжністю 5,5 км об’єднає дорогу М-28 Одеса – Южний з Одеським морським портом.