УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Дорога М-15 Одеса – Рені пройшла випробування на міцність.

Дорога М-15 Одеса – Рені пройшла випробування на міцність.

Восени цього року було перевезено великогабаритний вантаж з Ренійського морського торговельного порту до околиць села Старокозаче (Білгород-Дністровський район) у рамках першої фази реалізації проєкту зі спорудження Дністровської вітроелектростанції загальною потужністю 100 МВт. Цей вантаж складався з 30 лопатей, 10 гондол, 10 роторів та 40 елементів вежових конструкцій.

Перед тим як запустити процес перевезення деталей вітроелектростанції, компанія «Pride logistics» розробила транспортний маршрут, який проходив по автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені від міста Рені до перехрестя з дорогою Р-72 КПП «Старокозаче» – Білгород-Дністровський.

Також було проведено обстеження усіх мостів на мартшруті та виявлено істотні конструктивні пошкодження у 5 мостів.

На підставі виявлених пошкоджень, компанія розробила проєкт зміцнення конструкцій мостів без істотного втручання в конструктивні властивості.

Після затвердження проєкту, «Pride logistics» за власний кошт провела роботи по укріпленню мостів на загальну вартість 9,6 млн грн.

Нагадаємо, що погодження маршруту та видача дозволу на рух великогабаритних грузів здійснюється Службою автомобільних доріг відповідно до Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про автомобільні дороги», Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007р. № 879 та Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2001р. № 30.