УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Готуємось до будівництва державної дороги за новим напрямком в обхід території Республіки Молдова на ділянці с. Лісне - с. Єлизаветівка, загальною протяжністю 15,4 км.

Готуємось до будівництва державної дороги за новим напрямком в обхід території Республіки Молдова на ділянці с. Лісне - с. Єлизаветівка, загальною протяжністю 15,4 км.

 Готуємось до будівництва державної дороги за новим напрямком в обхід території Республіки Молдова на ділянці с. Лісне - с. Єлизаветівка, загальною протяжністю 15,4 км.

Відбулася виїзна робоча нарада з представниками служби автомобільних доріг в Одеській області з підрядною організацією та місцевою владою.

 "Більше 20 років селище Лісне немає сполучення з районними та обласними центрами. Мешканцям доводиться обїджати кордон з Республікою Молдова по бездоріжжю. Будівництво цієї дороги сприятиме нормальному, цілодобовому пропуску автомобільного транспорту та забезпечить комфортний та безпечний проїзд" - зазначив під час робочої зустрічі, заступник начальника служби з розвитку доріг Андрій Донченко.

 Будівництво нового напрямку автомобільної дороги Т-16-44 вирішить питання транспортного сполучення та забезпечить розвиток всієї Бессарабії – півдня Одеської області.

 1 липня в системі "Prozzoro" визначено переможця тендеру - ТОВ «Будівельна фірма ПАРИТЕТБУДІНВЕСТ». Договір з підрядною організацією на будівництво на стадії підписання.

Підрядна організація планує розпочати виконання робіт з розбирання старої основи дорожнього одягу та земляного полотна на ділянці с. Лісне - с. Єлизаветівка.

 У завершенні зустрічі місцева влада наголосила, що буде взаємодіяти з підрядною організацію та сприяти у вирішенні поточних питань під час проведення будівництва.

 Нова дорога матиме:

▪️ протяжність 15,4 км. ;

▪️ зупинки громадського транспорту;

▪️ зовнішнє освітлення;

▪️ тротуари;

▪️ організований круговий рух у напрямку селищ Миколаївка, Єлизаветівка, Новоселівка та Лісне.

 Наразі на дорозі Т-16-44 КПП «Лісне» - КПП «Малоярославець Перший» ведуться ремонтні роботи на ділянках загальною протяжністю 46,8 км.