УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Готуємося до проведення осіннього комісійного огляду стану утримання автомобільних доріг Одещини.

Готуємося до проведення осіннього комісійного огляду стану утримання автомобільних доріг Одещини.

Готуємося до проведення осіннього комісійного огляду стану утримання автомобільних доріг Одещини.

Цього року, під час комісійного огляду стану утримання автомобільних доріг, Патрульна поліція в Одеській області використовуватиме нові дорожні лабораторії оснащені сучасним обладнанням, яке відповідає державним стандартам України.

За допомогою нового обладнання Служба автомобільних доріг в Одеській області спільно з відділом безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Одеській області визначатимуть:

рівність проїзної частини;

коефіцієнт зчеплення;

світлоповертальну спроможність дорожньої розмітки;

освітленість і яскравість дорожнього покриття та дорожніх знаків;

ухили проїзної частини.

Під час обстеження фіксується стан покриття проїзної частини та узбіч, наявність та видимість дорожніх знаків, наявність розмітки та бар’єрного огородження. Особлива увага приділяється аварійно-небезпечним ділянкам дороги та місцям концентрації ДТП.

За результатами проведеного обстеження складається акт огляду, в якому будуть визначені необхідні обсяги ремонтних робіт та заходи з ліквідації виявлених недоліків.

На основі акту обстеження Служба автомобільних доріг в Одеській області направить відповідні приписи підрядним організаціям з вимогою усунути виявлені недоліки.