УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Керівник Служби Дмитро Рибалка взяв участь у Міжнародному форумі інфраструктури і транспорту MINTRANS.

Керівник Служби Дмитро Рибалка взяв участь у Міжнародному форумі інфраструктури і транспорту MINTRANS.

Захід зібрав на одному майданчику лідерів галузей дорожнього будівництва, авіа, залізничних перевезень, портів та водних шляхів. Мета форуму – спільними зусиллями виявити та вирішити проблемні питання, які заважають розвитку ефективної європейської інфраструктури на території України.

Голова Укравтодору Олександр Кубраков під час презентації «Велике будівництво доріг. Повертаємо в Україну мегапроєкти» повідомив, що одним із ключових мегапроєктів на 2021 рік – будівництво дороги до Одеського порту. Саме мегапроєкти мають тривалий вплив на економіку, навколишнє середовище та суспільство. Реалізація мегапроєкту «Будівництво дороги до Одеського порту» вирішить багаторічну проблему з доступом великовантажного транспорту до порту та зніме значну соціальну напругу серед населення.

У межах форуму MINTRANS відбулася церемонія нагородження премією «Менеджери року в інфраструктурі». У номінації «Антикризовий менеджер року» перемогу отримав Голова Укравтодору Олександр Кубраков.