Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Лабораторія Служби автомобільних доріг в Одеській області та представник громадської організації «Дорожній контроль» перевірили якість виконання ремонтних робіт на а/д М-15 Одеса-Рені (на Бухарест)

Лабораторія Служби автомобільних доріг в Одеській області та представник громадської організації «Дорожній контроль» перевірили якість виконання ремонтних робіт на а/д М-15 Одеса-Рені (на Бухарест)

Громадська організація «Дорожній контроль» під час апаратної наради в Одеській облдержадміністрації повідомила, що на автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені (на Бухарест), на новій відремонтованій ділянці дороги біля с.Маяки, утворилася колійність. За дорученням начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області Олега Вариводи було зобов’язано здійснити перевірку дороги М-15 Одеса-Рені (на Бухарест), на ділянці км 46 – км 52 (біля с. Маяки). Лабораторія Служби автомобільних доріг в Одеській області та представник громадської організації «Дорожній контроль» за допомогою приладів особисто перевірили всю ділянку дороги. Факт не підтвердився. 
Служба автомобільних доріг в Одеській області дякує за співпрацю всім громадським організаціям, які допомагають в контролі якості виконання ремонтних робіт на дорогах Одещини.