УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » На завершальній стадії ремонті роботи на дорозі Т-16-10 Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка на ділянці км 0 - км 12 від с. Шабо до с.Чабанське.

На завершальній стадії ремонті роботи на дорозі Т-16-10 Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка на ділянці км 0 - км 12 від с. Шабо до с.Чабанське.

У розпалі туристичний сезон на Одещині.

Місцеві жителі Білгород-Дністровського району та гості півдня вже оцінили відремонтовану дорогу, яка з’єднує курортні села Шабо, Сергіївку, Чабанське, Вольне, Приморське та Курортне.

На завершальній стадії ремонті роботи на дорозі Т-16-10 Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка на ділянці км 0 - км 12 від с. Шабо до с.Чабанське. Ведуться роботи з нанесення розмітки та пешохідних переходів. Роботи з нанесення осьової розмітки вже завершені.

Торік у рамках Програми Президента

«Велике Будівництво» було розпочато ремонт курортного напрямку Т-16-10 /Н-33/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари на двох ділянках загальною протяжністю 27 км:

на ділянці км 12 - км 27, протяжністю 15 кілометрів, від с.Чабанське до с.Курортного, ремонтні роботи завершили минулого року.

на ділянці км 0 - км 12, протяжністю 12 км ремонтні роботи на завершальній стадії. Наносимо розмітку.

У цій місцевості завдяки географічному розташуванню у поєднанні з м’яким кліматом акумулювалася велика кількість лікувальних санаторіїв, дитячих таборів та парків для відпочинку. Віримо, що завдяки якісному ремонту дороги ще більше українців дізнаються та відкриють для себе чудові місця на півдні Одещини.