УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка перевірив хід виконання ремонтних робіт на дорозі Т-16-10

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка перевірив хід виконання ремонтних робіт на дорозі Т-16-10

У цьому році у межах проєкту Велике будівництво відремонтуємо 27,3 км дороги до моря – Т-16-10 та під’їзд до курортного селища Сергіївка.

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка перевірив хід виконання ремонтних робіт на об’єкті Великого будівництва – дорога Т-16-10 /Н-33/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка.

На ділянці протяжністю 12 км (км 0 - км 12), яка з’єднує курортні села Сергіївку та Шабо у Білгород-Дністровському районі, розпочались роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

На ділянці км 12 - км 27, яка проходить через села Чабанське, Вольне, Приморське та Курортне вже завершились роботи з влаштування асфальтобетоного покриття. Ведуться роботи з влаштування бар’єрного огородження та дорожних знаків.

«Ця дорога має вкрай важливе соціально-економічне та туристичне значення для Одеського регіону. Через відсутність якісного проїзду, курортні села Білгород-Дністровського району не мали можливості розвивати туристичний бізнес, а гості нашого регіону не мали можливості швидко та комфортно дістатися до місць відпочинку. У цьому році у межах проєкту Велике будівництво ми відремонтуємо 27,3 км дороги Т-16-10 та під’їзд до курортного селища Сергіївка. Тепер дорога до моря буде комфортною та безпечною» - підкреслив Начальник Служби Дмитро Рибалка.