УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби Дмитро Рибалка взяв участь у засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації.

Начальник Служби Дмитро Рибалка взяв участь у засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації.

25 травня Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка взяв участь у засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації.

На порядку денному особливу увага приділили проблемам морегосподарського комплексу, зокрема торговельним портам Одещини та під’їздам до них.

Нагадаємо, що наразі будується дорога до Одеського морського торгового порту. Це державна дорога з цементобетону протяжністю 5,3 км, яка об’єднає дорогу М-28 Одеса – Южний з Одеським морським портом.

Також у межах проєкту заплановано будівництво:

  • TIR-майданчику для відстою великовагового автотранспорту місткістю до 300 машин;
  • Двох майданчиків зважування-в-русі (WiM) для контролю вагових норм;
  • Контрольно-пропускний пункт - тут передбачено розширення дороги до шести смуг;
  • Естакади, що приєднається до вже існуючої естакади АМПУ.

Найближчим часом оголосимо тендерні закупівлі на коригування проєкту з будівництва автомобільної дороги в обхід селища Сухий Лиман. Дорога загальною протяжністю 6,95 км з’єднає міжнародну автомобільну дорогу М-28 Одеса – Южний – /М-14/ з міжнародною дорогою М-27 Одеса – Чорноморськ, що дозволить в більш повному обсязі використовувати потужності Одеського та Чорноморського морських торговельних портів за рахунок спрощення доставки вантажу.