УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби взяв участь у Всеукраїнському Форумі Україна 30. Інфраструктура.

Начальник Служби взяв участь у Всеукраїнському Форумі Україна 30. Інфраструктура.

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка презентував проєкт «Велике та мале велокола Одещини» у межах панелі форуму «Подорожуючи півднем: презентація південних туристичних локацій».

Вздовж державних автошляхів плануємо створить веломаршрути до головних туристичних локацій регіону, які утворять Велике та Мале велокола Одещини.

Загальна протяжність велодоріжок складатиме 420 кілометри. Вздовж відремонтованих автошляхів їх добудують, а при виготовленні проєктів нових доріг їхнє зведення включать. Перші 134 велодоріжок знаходяться на етапі проєктування. Це маршрути вздовж морського узбережжя.

 Мале велоколо Одещини матиме протяжність 90 км і пролягатиме вздовж доріг Н-33 та Т-16-47. Дістатися ним можна буде до розташованих навколо Одеси курортів, наприклад Чорноморськ, Грибівка, Овідіополь.

Велике велоколо Одещини простягатиметься на 250 км. Воно проходитиме вздовж доріг Т-16-10, Т-16-47, М-27, М-14, М-16 і Т-16-25. Ним веломандрівники зможуть доїхати до Затоки, Шабо, Сергіївки і Татарбунарів.

При будівництві велодоріжок використовуватимуть феросплавний щебінь для здешевлення будівництва та утилізації відходів заводів.