УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Одещину відвідав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Одещину відвідав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Одещину відвідав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

В рамках робочого візиту Олег Уруський ознайомився з будівництвом мостового переходу серез Сухий лиман та оглянув місце можливого будівництва мостового переходу через Дністровський лиман.

Наразі земляні роботи на підходах до мосту через Сухий лиман тимчасово зупинені. Виникли деформації мостової конструкції, габіонів та земляного полотна. Поява деформацій пов'язана із стабілізацією слабких грунтів основи земляного полотна на підходах до мостового переходу. Виконані додаткові роботи для зменшення тиску підходів на мостові конструкції не дали очікуваних результатів - металева балка прогонової будови вперлася у шафову стінку.

ДП "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій" вивчає результати інженерно-геологічних вишукувань і досліджень для прийняття решення про продовження робіт.

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка проінформував, що Служба схиляється до коригування проекту, який передбачатиме збільшення довжини мосту, що дозволить обійти слабкі ґрунти.

Нагадаємо, що будівельні роботи на мосту через Сухий лиман виконувались згідно проекту виготовленому на замовлення Чорноморської міської ради.

Також під час робочої зустрічі Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський ознайомився з перспективою будівництва ділянки автомобільної дороги державного значення М-15 Одеса – Рені (на м. Бухарест) за новим напрямком: «Одеса – Овідіополь – Білгород-Дністровський – Монаші» з мостовим переходом через Дністровський лиман.

«Будівництво ділянки дороги Одеса-Рені за новим напрямком через міста Овідіополь та Білгород-Дністровський значно розвантажить дороги на півдні області та покращить транспортне сполучення з Румунією» – підкреслив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.