УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Оновлено 6 кілометрів основного проїзду на ділянці дороги Р-33, яку розпочали ремонтувати у цьому році.

Оновлено 6 кілометрів основного проїзду на ділянці дороги Р-33, яку розпочали ремонтувати у цьому році.

Оновлено 6 кілометрів основного проїзду на ділянці дороги Р-33, яку розпочали ремонтувати у цьому році.

Тривають роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетоного покриття на ділянці дороги Р-33 Вінниця -Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка /М-16/, км 319 – км 330.

Ділянка має протяжністю 11 км та проходить від міста Захарівки до повороту на село Соше – Острівське у Роздільнянському районі.

На ділянці вже влаштовано 6 кілометрів асфальтобетонного покриття у двох шарах. Основні ремонтні роботи на проїздній частині заплановано завершити через тиждень.

 Нагадаємо, що у 2020 році ремонтні роботи тривали на 7 ділянках автомобільної дороги Р-33 загальною протяжністю 77 км. У 2021 році відремонтуємо ще 3 ділянки, протяжністю 35 км. Ще на дві ділянки дороги ведуться проектні роботи.

 Дорога Р-33 з'єднує дві області – Одеську та Вінницьку. Проходить неподалік міждународного пункту пропуску Кучурган на кордоні з Республікою Молдова. Загальна протяжність дороги Р-33 в Одеській області становить - 156,8 км.