УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Перевіряємо якість матеріалів та виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Т-16-44.

Перевіряємо якість матеріалів та виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Т-16-44.

Лабораторія Служби автомобільних доріг в Одеській області здійснила забір асфальтобетонних керн, перевірку модуля пружності земляного полотна та дотримання підрядною організацією проектних норм на ділянках капітального та поточного-середнього ремонту дороги Т-16-44 КПП «Лісне» – КПП «Малоярославець-Перший».

Роботи з капітального ремонту ведуться на двох ділянках дороги:

км 14 - км 15, біля села Єлизаветівка.

км 34 – 36, біля села Березіне.

Ще на двох ділянка триває поточний середній ремонт дороги Т-16-44:

на ділянці км 41 – км 59, яка з’єднує КПП «Малоярославець-Перший» з смт Тарутине.

на ділянці км 13 - 40 у Болградському районі, яка з’єднує смт Тарутине з с.Єлізаветівка та проходить через селища міського типу Бородіно та Березине.

На всіх етапах дорожніх робіт Лабораторія Служби здійснює відбір матеріалів: асфальтобетону, бетону, ЩПС, ґрунту, бітуму та інших будівельних матеріалів, для подальших випробувань у лабораторних умовах. На основі результатів досліджень Служба автодоріг приймає рішення: чи якісно підрядник виконав роботи, і чи оплачуватимуться вони замовником. У разі виявлення недоліків підрядник за власний кошт змушений їх усунути.

Лабораторія працює на основі Свідоцтва про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 150 10012:2005, видане Одеським регіональним центром стандартизації, метрології та сертифікації.