УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Перевіряємо якість матеріалів та виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Т-16-44 біля кордону з Республікою Молдова.

Перевіряємо якість матеріалів та виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Т-16-44 біля кордону з Республікою Молдова.

Перевіряємо якість матеріалів та виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Т-16-44 біля кордону з Республікою Молдова.

Лабораторія Служби автомобільних доріг в Одеській області здійснила забір асфальтобетонних керн, для перевірки якості виконання робіт з поточного середнього ремонту дороги Т-16-44 КПП "Лісне" - КПП "Малоярославець Перший", на ділянці км 41 - км 59.

Нагадаємо, що на всіх етапах дорожніх робіт Лабораторія Служби здійснює відбір матеріалів: асфальтобетону, бетону, ЩПС, ґрунту, бітуму та інших будівельних матеріалів, для подальших випробувань у лабораторних умовах. На основі результатів досліджень Служба автодоріг приймає рішення щодо якісного виконання робіт підрядною організацією.

По всій протяжності ділянки - 18 кілометрів, вже влаштовано всі шари асфальтобетонного покриття. Ведуться роботи з укріплення узбіччя.

Наразі на дорозі Т-16-44 КПП "Лісне" - КПП "Малоярославець Перший" ремонтні роботи ведуться на 5 ділянках, загальною протяжністю 47 кілометрів.