УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Підтримуємо велорух Одещини.

Підтримуємо велорух Одещини.

Начальник Служби Дмитро Рибалка провів робочу зустріч з представниками громадської організації "ВелоВектор", яка підтримує та об'єднує велосипедистів Одеського регіону.

Основна мета зустрічі - спільними зусілями створити повноцінну велосипедну інфраструктуру та розвивати велоспорт на Одещині. Наразі в Україні велосипедні доріжки зустрічаються вкрай рідко, і не утворюють транспортної мережі, що завдає труднощі при проведенні велозмаганнь.

Служба автомобільних доріг в Одеській області буде враховувати зауваження та побажання велоспільноти щодо вдосконалення мережі велосипедних маршрутів та засобів, необхідних для зручного та безпечного пересування велосипедистів.

Нагадаємо, що у цьому році почнеться розробка та реалізація проєктів на ремонтні роботи доріг складовою яких будуть велодоріжки. Вздовж доріг, відремонтованих у 2020 році, наприклад, ділянок Т-16-47 Чорноморськ – Санжійка та Т-16-10 від Шабо до Курортного, теж буде велоінфраструктура. Задля цього буде створено окремі проєкти.

На Одещині велодоріжки можуть стати додатковим стимулом для розвитку міжнародних змагань з велоспорту, придорожньої інфраструктура та туризму прилеглих населених пунктів.