УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Розглядаються варіанти проходження майбутньої дороги в обхід м.Одеси.

Розглядаються варіанти проходження майбутньої дороги в обхід м.Одеси.

Розглядаються варіанти проходження майбутньої дороги в обхід м.Одеси.

Відбулася робоча нарада з питання будівництва та проходження нової автомобільної дороги М-28 Одеса – Южний /М-14/ з під’їздами (обхід м.Одеси), яка пролягатиме поза межами житлового району міста Одеси - селища Котовського.

Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» запропонував 4 варіанти проходження майбутньої дороги.
Зважаючи на важливість будівництва дороги, яка значно покращить інфраструктуру регіону, усі варіанти обговорюються та розглядаються профільними організаціями, органами місцевого самоврядування, Одеською облдержадміністрацією, державною екологічною інспекцією та інститутом.

Необхідність будівництва дороги пов’язана з тим, що існуюча автомобільна дорога не відповідає за своїми параметрами інтенсивності руху автотранспорту, який виник за останні роки. Також потрібно повністю вивести транзитний великовантажний транспорт за межі міста Одеси, що значно покращить безпеку дорожнього руху та екологічну ситуацію у місті.

Будівництво нової дороги в обхід селища Котовського є складовою державного інвестиційного проєкту «Розбудова міжнародної автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 «Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог)» та фінансуватиметься за кошти МФО (міжнародні фінансові організації).