УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Розпочались роботи з ліквідації аварійної ямковості на автомобільній дорозі М-05 Київ – Одеса.

Розпочались роботи з ліквідації аварійної ямковості на автомобільній дорозі М-05 Київ – Одеса.

Найбільше потерпала від негоди та постійного скупчення великоваговиків - автомобільна дорога М-05 Київ – Одеса. На деяких ділянках дороги утворилася значна ямковість, адже капітальний ремонту цієї дороги не проводився з часів її будівництва.

Аварійний ямковий ремонт виконують з застосуванням холодних асфальтобетонних сумішей. Згідно з технологічним регламентом, холодні бітумомінеральні суміші використовуються для виконання ремонтних робіт за несприятливих погодних умов: вологій поверхні покриття, при температурах повітря до мінус 20°С. Особливістю складу таких сумішей є використання спеціальної добавки-пластифікатора, що робить холодну суміш пластичною і забезпечує її придатність при тривалому зберіганні в упакованому вигляді у мішках.

Аварійний ямковий ремонт - це вимушений захід, головна мета якого – забезпечення проїзду та збереження дороги до початку капітального ремонту.

У цьому році завершуються проєктні роботи з капітального ремонту по всій протяжності дороги М-05 Київ – Одеса. Заплановано розпочати ремонтні роботи вже у цьому році.