УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Розпочались роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ та М-28 Одеса – Южний (обхід м. Одеси)

Розпочались роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ та М-28 Одеса – Южний (обхід м. Одеси)

Розпочались роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах державного значення - М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ та М-28 Одеса – Южний (обхід м. Одеси). Також продовжуються роботи з усунення ямковості на автомобільній дорозі М-05 Київ – Одеса.

Аварійний ямковий ремонт виконують з застосуванням холодних асфальтобетонних сумішей. Згідно технологічного процесу виконання ремонтних робіт можливе при температурах повітря до мінус 20°С.

Аварійна ямковість інтенсивно утворюється на дорожньому покритті на тих дорогах, які експлуатуються понад встановлені терміни та давно потребують ремонтів. Через коливання температури повітря, перезволоження дорожнього полотна та інші погодно-кліматичні фактори асфальтобетонне покриття зазнає значних деформацій та руйнувань.

Аварійний ямковий ремонт - це вимушений захід, головна мета якого – забезпечення проїзду та збереження дороги до початку капітального чи поточного ремонтів.

Просимо всіх учасників дорожнього руху бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, які встановлені на аварійно-небезпечних ділянках автошляхів, та завчасно знижувати швидкість руху.