УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Сьогодні, у перший день зими, відбулася нарада щодо готовності дорожнього господарства Одеського району до роботи у зимовий період.

Сьогодні, у перший день зими, відбулася нарада щодо готовності дорожнього господарства Одеського району до роботи у зимовий період.

Сьогодні, у перший день зими, відбулася нарада щодо готовності дорожнього господарства Одеського району до роботи у зимовий період.

«Погіршення погодних умов очікуємо 3 грудня - вночі з п’ятниці на суботу. Ми склали цілодобовий графік чергувань наших працівників та вже проводимо постійний моніторинг ситуації та стану дорожнього покриття» - підкреслив начальник Служби Дмитро Рибалка.

На дорогах державного значення Одещини працює 27 камер відеоспостереження. Режим онлайн дозволяє своєчасно реагувати на поточний стан справ.

Встановлено 15 метеодатчиків, для чіткого розуміння погодних умов у різних кліматичних зонах області. Метеостанції допомагають оперативно приймати рішення щодо необхідності обробки доріг протиожеледними матеріалами. Отримати доступ до метеостанцій може кожен – у чат-боті OdesaMeteoBot.

 Також розроблено чат-бот Winter Killer, для оперативного отримання зведеної інформації щодо погодних умов, стану покриття та роботи спецтехніки підрядних організацій Служби у реальному часі.

Інформація з онлайн камер, метеостанцій та з диспетчерських служб підрядних організацій акумулюється в аналітично-моніторинговому центрі, який працює цілодобово у Службі автомобільних доріг в Одеській області.

У разі, якщо ви потрапили у надзвичайну ситуацію на дорозі, телефонуйте на цілодобову гарячу лінію Служби автомобільних доріг в Одеській області – (067) 575-68-86. За цим номером можна надіслати свою геолокацію через Viber, WhatsApp або Telegram.