УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » У Подільському районі на дорозі Р-33 розпочалися роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

У Подільському районі на дорозі Р-33 розпочалися роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

Ділянка, км 266 - км 281, загальною протяжність 14,7 км. Свій початок бере від міста Подільськ та проходить через села Соболівка, Бочманівка та Ставрове.

На цій ділянці ремонтні роботи розпочалися минулого року. Було влаштовано 2,4 км верхнього шару асфальтобетону. З настанням осіньо-зимового періоду ремонтні роботи зупинили. Минулого тижня підрядна організація ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» роботи на ділянці відновила.

На яких ще ділянках дороги Р-33 Вінниця -Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – /М-16/ ведуться ремонтні роботи?

  • км 319 – км 330, ділянка протяжністю 11 км проходить від міста Захарівки до села Соше – Острівське. Вже влаштовано 7,5 кілометрів асфальтобетонного покриття у нижньому шарі.
  • км 330 – км 344, від села Соше – Острівське до міста Велика-Михайлівка. Протяжність 14 км. Ведуться роботи з регенерації дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу та влаштування вирівнюючого шару покриття із асфальтобетону.
  • км 369 – км 378, від села Новоконстантинівка до села Розалівка. На ділянці протяжністю 9 км влаштовують верхній шар асфальтобетонного покриття.