УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Увага! З 14:00 години, 4 серпня 2019 р, вводиться тимчасове обмеження руху на а/д Н-33 Одеса - Білгород-Дністровський – Монаші - /М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ.

Увага! З 14:00 години, 4 серпня 2019 р, вводиться тимчасове обмеження руху на а/д Н-33 Одеса - Білгород-Дністровський – Монаші - /М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ.

Увага! З 14:00 години, 4 серпня 2019 р, вводиться тимчасове обмеження руху автотранспортних засобів на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-33 Одеса - Білгород-Дністровський – Монаші - /М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ.

Об’їзд автотранспорту здійснюється по автомобильній дорозі /Н-33/ - Кароліно-Бугаз – Грибівка – Санжійка - /М-27/.

Через несприятливі погодні умови, внаслідок потоку дощових вод на 51 км автомобільної дороги загального користування державного значення Н-33 Одеса - Білгород-Дністровський – Монаші - /М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ, відбулося часткове підмивання грунту земляного полотна та проїзджої частини.

Для забезпечення безпечних і безперервних умов пересування учасників дорожнього руху і проведення аварійно-відновлювальних робіт Службою автомобільних доріг в Одеській області на даній ділянці автодороги з 14:00 години, 4 серпня, вводиться тимчасове обмеження руху з об’їздом автотранспорту по автомобільній дорозі /Н-33/ - Кароліно-Бугаз – Грибівка – Санжійка - /М-27/.