УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » В Одеській ОДА розглянули 4 варіанти проходження майбутньої дороги в обхід м.Одеси.

В Одеській ОДА розглянули 4 варіанти проходження майбутньої дороги в обхід м.Одеси.

В Одеській обласній державній адміністрації розглянули 4 варіанти проходження майбутньої дороги в обхід м.Одеси.

Служба автомобільних доріг в Одеський області виступила замовником на розробку проєктно-кошторисної документації будівництва автомобільної дороги М-28 Одеса – Южний /М-14/ з під’їздами (обхід м.Одеси), яка пролягатиме поза межами житлового району міста Одеси - селища Котовського.

«Вперше за 25 років з’явилася можливість вирішити болюче питання – будівництво якісної та безпечної дороги в обхід міста Одеси. У межах програми «Велике будівництво» по всій країні триває будівництво доріг в обхід великих міст. І от, нарешті, Одеська область теж має можливість покращити свою інфраструктуру та побудувати сучасний Обхід міста Одеси» - підкреслив начальник служби автомобільних доріг Дмитро Рибалка

Наразі усі варіанти запропоновані проєктною організацією детально розглядаються Службою автомобільних доріг в Одеській області, органами місцевого самоврядування, Одеською облдержадміністрацією, Одесаобленерго та державною екологічною інспекцією.

Необхідність будівництва дороги пов’язана з тим, що існуюча автомобільна дорога не відповідає за своїми параметрами інтенсивності руху автотранспорту, який виник за останні роки. Також потрібно повністю вивести транзитний великовантажний транспорт за межі міста Одеси, що значно покращить безпеку дорожнього руху та екологічну ситуацію у місті.

Будівництво нової дороги в обхід селища Котовського є складовою державного інвестиційного проєкту «Розбудова міжнародної автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 «Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог)».