УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Відбулася нарада щодо посилення габаритно-вагового контролю за рухом великовагових транспортних засобів у спекотний період.

Відбулася нарада щодо посилення габаритно-вагового контролю за рухом великовагових транспортних засобів у спекотний період.

Наразі спостерігається збільшення навантажень на автомобільні дороги, що обумовлено зростанням інтенсивності вантажоперевезень – перш за все, врожаю зернових культур.

Гостро стоїть питання збереження дорожнього покриття у період спекотної погоди та забезпечення габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах Одещини у літній період.

Нагадаємо, що з 10.00 години до 22.00 забороняється рух великогабаритних транспортних засобів при температурі повітря вище +28 С.

Заборона стосується великовагових транспортних засобів масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Виключення складають транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Служба автомобільних доріг в Одеській області звертається до водіїв великогабаритного транспорту з проханням пересуватися дорогами державного значення в нічний час, щоб уникнути скупчення великовагового транспорту на узбіччях доріг під час дії заборони на рух.