УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Відбулася робоча нарада з керівництвом Одеської міської ради щодо варіантів проходження майбутньої дороги в обхід м.Одеси на ділянці км 10 – км 14.

Відбулася робоча нарада з керівництвом Одеської міської ради щодо варіантів проходження майбутньої дороги в обхід м.Одеси на ділянці км 10 – км 14.

Відбулася робоча нарада з керівництвом Одеської міської ради щодо варіантів проходження майбутньої дороги в обхід м.Одеси на ділянці км 10 – км 14.

Ділянка протяжністю 4 кілометра є складовою проєкту будівництва дороги «Обхід м.Одеса». В адміністративному відношенні розташована в м.Одеса та частково проходить вздовж Хаджибейського лимана. На нараді обговорили важливість проведення робіт з берегоукріплення на цій ділянці дороги.

На перетині ділянки з майбутньою дорогою до одеського морського порту буде розташовано накопичувальний майданчик для відстою великовагового автотранспорту.

«Реалізація проєкту будівництва дороги, яка пролягатиме поза межами житлового району міста Одеси - селища Котовського, значно покращить життя всього регіону. Ми вже почали поетапну реалізацію проєкту. Тісна співраця с міською владою значно допоможе та пришвидшить вирішення проблемних питань» - підкреслив начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка.

Будівництво нової дороги в обхід селища Котовського є складовою державного інвестиційного проєкту «Розбудова міжнародної автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 «Одеса – Мелітополь – Новоазовськ».