УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Відбулася селекторна нарада щодо утримання смуг відведення автомобільних доріг у належному санітарному стані.

Відбулася селекторна нарада щодо утримання смуг відведення автомобільних доріг у належному санітарному стані.

В Одеській обласній державній адміністрації відбулася селекторна нарада щодо утримання населених пунктів та смуг відведення автомобільних доріг у належному санітарному стані.

«Наразі дуже актуальна проблема незадовільного санітарного стану узбіч та прилеглих територій до автомобільних доріг. Потрібно організувати спільну роботу з місцевими ОТГ та фермерськими підприємствами, які є землекористувачами земельних ділянок вздовж автомобільних доріг. Давайте разом приведемо до ладу Одеську область» - наголосив під час наради начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка.

Начальник Служби підкреслив, що дорожні служби змушені витрачати фінансові ресурси на прибирання сміття, коли водночас нагальною потребою є виконання робіт щодо покращення стану дорожнього покриття автомобільних доріг та забезпечення безпечних умов дорожнього руху.

На жаль, учасники дорожнього руху не переймаються чистотою узбіч та лісосмуг вздовж автодоріг, а жителі населених пунктів засмічують їх побутовим сміттям.

У наших силах всім разом зробити Одещину чистою та привабливаю. Для цього потрібно зовсім небагато – не кидати сміття на вулицях, з вікна автомобіля, на узбіччях, в лісі та собі під ноги. Ми не повинні смітити там, де живемо. Давайте разом дбати про чистоту. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.