УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Відбулися випробування на стійкість несучих елементів мосту через Сухий лиман.

Відбулися випробування на стійкість несучих елементів мосту через Сухий лиман.

Відбулися випробування на стійкість несучих елементів мосту через Сухий лиман.

У межах коригування проєктно – кошторисної документації тривають інженерно – геологічні вишукування на об’єкті будівництва мосту через Сухий лиман на автомобільній дорозі М-27 Одеса – Чорноморськ.

 Впродовж доби поетапно кожна опора мосту навантажується 6 вантажівками загальною масою 240 тон.
За допомогою датчиків фіксуються данні щодо осідання та переміщення конструктивних елементів мосту під тиском статичного навантаження.

Інженерно-геологічні вишукування на мості проводяться для прийняття вірних проєктний рішення під час коригування проєкту.

Довідково:
▪️ у липні 2020 року об’єкт незавершеного будівництва - міст через Сухий лиман, перейшов з комунальної власності Чорноморської міської ради до державної - на баланс Служби автомобільних доріг в Одеській області.
▪️проєкт згідно якого Служба автомобільних доріг в Одеській області виконувала будівельні роботи на мосту через Сухий лиман, був виготовлений на замовлення Чорноморської міської ради.
▪️ у травні 2021 року, через появу деформацій пов'язаних із стабілізацією слабких ґрунтів основи земляного полотна на підходах до мосту, роботи були зупинені.
▪️у вересні 2021 року оголошено тендер на коригування проєкту будівництва мосту через Сухий Лиман.
▪️у листопаді 2021 підписано договір на коригування проєктної документації з Міжнародним проєктним інститутом.