УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Вирішується питання з подальшого будівництва мосту через Сухий лиман.

Вирішується питання з подальшого будівництва мосту через Сухий лиман.

 Вирішується питання з подальшого будівництва мосту через Сухий лиман.

 Відбулася робоча нарада представників Служби автомобільних доріг в Одеській області, Державного агентства автомобільних доріг України, проєктних організацій «Київбудіндустрія», «Одеспромстрой» та компанії «Huesker», яка є ексклюзивним представником геосинтетичних матеріалів Synthetic GmbH в Україні.

 Проєктні організації запропонували два варіанти проєктних рішень направлених на виправлення ситуації пов’язаної із консолідацією і стабілізацією слабких ґрунтів основи земляного полотна і їх впливу на влаштовані конструкції мосту.

 Було вирішено відкоригувати проєкт,у тому числі виконати повний комплекс інженерних гідрогеологічних вишукувань, досліджень грунтів і розрахунків у прив’язці до нових проєктних конструктивних рішень.

Представником компанії «Huesker» було запропоновано в обох варіантах, що розглядалися встановити георешітку, для укріплення та стабілізації ґрунтів.

 Нагадаємо, що наразі земляні роботи на підходах до мосту через Сухий лиман тимчасово зупинені, через деформації мостової конструкції, габіонів та земляного полотна. Поява деформацій пов'язана із стабілізацією слабких ґрунтів основи земляного полотна на підходах до мостового переходу.