УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Одеській області

» Прес-центр » новини » Визначено переможця на роботи з будівництва автомобільної дороги «Під’їзд до Одеського морського торгового пору»

Визначено переможця на роботи з будівництва автомобільної дороги «Під’їзд до Одеського морського торгового пору»

За результатами аукціону у системі Prozorro визначено переможця на проведення робіт з будівництва автомобільної дороги загального користування державного значення «Під’їзд до Одеського морського торгового пору». Переможець – підрядна організація ТОВ «Ростдорстой».

Сьогодні існує потреба будівництва відокремленої автодороги, яка поєднає територію Одеського морського торгового порту (існуючу естакаду) та автомобільну дорогу М-28 Одеса-Южний (обхід м.Одеси) ізольовано від іншого транспорту.

Наразі рух великовантажного транспорту частково здійснюється міською мережою доріг міста Одеси та по території ТОВ «Євротермінал», де місце відстою та проїзд великовагового транспорту не є безкоштовним.

Протяжність дороги складатиме – 5,3 км. Проєкт включає накопичувальний майданчик для відстою великовагового автотранспорту, який передбачає розміщення 300 вантажівок та майданчик зважування-в-русі (WiM) для контролю додержання вагових норм.

Договір на проведення будівельних робіт на стадії підписання. Виконання робіт за умов надходження належного фінансування та відсутності факторів, що перешкоджатимуть будівництву, заплановано на період 2021-2022 роки.